• Doświadczenie w zarządzaniu projektami i portfelem projektów w podejściu zwinnym (Agile, SAFe) i klasycznym.
  Doświadczenie w zarządzaniu projektami i portfelem projektów w podejściu zwinnym (Agile, SAFe) i klasycznym.

  Byłem odpowiedzialny za dostarczanie i rozwój narzędzi pozwalających na efektywne zarządzanie portfelem projektów, na który składa się ponad 150 prowadzonych równolegle projektów, z łącznym budżet o wartości co najmniej 100 mln PLN, zarządzanych przez kilkudziesięciu Project Managerów. Rozwijam i wdrażam usprawnienia w procesach związanych z zarządzaniem projektami i portfelem projektów dla firmy będącej jednym z największych dostawców rozwiązań na sektora ubezpieczeniowego i finansowego. Uczestniczyłem w zwinnej transformacji – implementacji podejścia Agile, SAFe i DevOps w jednym z największych banków europejskich.

 • Wiedza i doświadczenie potwierdzone licznymi i prestiżowymi certyfikatami
  Wiedza i doświadczenie potwierdzone licznymi i prestiżowymi certyfikatami

  Posiadam liczne certyfikaty Microsoft dokumentujące moją wiedzę i doświadczenie praktyczne. Jestem jedyną osobą w Polsce i jedną z niewielu osób na świecie która posiadała Certyfikat MVP z dotyczącego aplikacji MS Project. Wiedzę z zarządzania projektami potwierdziłem certyfikatem PMP. Posiadam również liczne certyfikaty dotyczące metodyki ITIL. Posiadam również inne liczne certyfikaty - od prestiżowego MVP w kategorii Microsoft Office SharePoint Server (2007-2009), poprzez MCT aż do licznych certyfikatów, w tym między innymi MCITP/MCTS z technologi Project Server, SharePoint, Software Asset Management Microsoft Exchange Server, Windows 7/Vista, SQL Server; SCCM.

 • Kurs online. Microsoft Project. Zarządzanie projektami.

  Jestem autorem kurs online "Microsoft Project. Zarządzanie projektami". W kursie poruszone są wszystkie najważniejsze z punku widzenia zarządzania projektami i obsługi programu Microsoft Project zagadnienia. Kurs zawiera 6 godzin materiałów video. Do każdej lekcji wideo kursu online dodano automatycznie wygenerowany transkrypt, który ułatwi Tobie naukę. Transktypt jest umieszczony pod nagraniem video. Ty wybierasz ile lekcji video oglądniesz każdego dnia. Dostęp do nich uzyskasz z dowolnego urządzenia spełniającego wymagania systemowe, posiadającego dostęp do internetu.

 • Kurs online. Akademia Licencjonowania. Sprawdzona wiedza licencyjna w jednym miejscu

  Jestem autorem kurs online z licencjonowania produktów Microsoft. Kurs, zawiera 100 lekcji, pogrupowanych w 19 modułów. Całkowita ilość materiałów video to 5 godzin. Zgromadziłem w nim 20 letnie doświadczenie w zagadnieniach związanych z licencjonowaniem produktów firmy Microsoft.

 • Doradztwo i szkolenia związane wdrażaniem nowoczesnych podejść w działach IT (BizDevOps, SAFe, Agile, ITIL, inne)
  Doradztwo i szkolenia związane wdrażaniem nowoczesnych podejść w działach IT (BizDevOps, SAFe, Agile, ITIL, inne)

  Korzystając z bogatego doświadczenia zdobytego przez ponad 20 lat pracy lub współpracy z globalnymi firmami jak również z lokalnymi przedsiębiorstwami dzielę się wiedzą i doświadczenia i pomagam wprowadzać zmiany z zespołach IT, promując nowoczesne rozwiązania i podejście takie jak BizDevOps, SAFe, Agile, ITIL i inne.

 • Dzielę się wiedzą, jako autor wielu książek

  Jestem autorem kilku książek wydanych przez wydawnictwo Helion S.A. (między innymi dotyczących Microsoft Office Project Server, Microsoft Office Project czy Resource Kit Tools) oraz autorem kilku artykułów opublikowanych na stronach Technet. Dzięki moim książką swoje kompetencje podniosło kilkadziesiąt tysięcy osób (Project Managerów i użytkowników oprogramowania firmy Microsoft).

Wyślij zapytanie
Jesteś zainteresowany współpracą? Wyślij zapytanie!